İzmir Havaalanında İstediğiniz Noktaya Shuttle Hizmeti

İzmir, Türkiye’nin hem turizmi ile hem de sanayisi ile ün yapmış, bununla gurur duyan, en gözde şehirlerindendir. Özellikle İzmir’in ilçelerinde ve çevresindeki il ve ilçelerin birçoğunda turizm ile ilgili pek çok faaliyet yürütülmektedir. Buna ek olarak İzmir sanayisi son dönemlerde büyük gelişim göstermiştir. İzmir Limanı’nın daha akit olarak kullanılması bu gelişimi desteklemiştir. İzmir’in bu gelişimi Adnan Menderes Havaalanı üzerinden olan ve İzmir’e yapılan uçuşların artmasına sebep olmuştur. Artık pek çok havayolu şirketi İzmir’e günlük uçuşlarını arttırmakla kalmamış buna ek olarak Türkiye’nin pek çok noktasında İzmir’e uçuş yapılır hale gelmiştir. İster tatile gidin isterseniz de iş seyahati için yolculuk yapın, havayolu ile yapılan tüm yolculuklarda özellikle havaalanı ile şehir merkezi arasında ulaşım problemi yaşanmaktadır. Bavullarınızla aktarma problemi yaşanmaktadır. Eğer adres bilinmiyorsa ulaşım sorunu ve adres bulma sorunu yaşanmaktadır.

Özellikle yaz aylarında seyahat ediliyorsa bu problemlerin yanına birde sıcak ile olan mücadele eklenmektedir. Zaten sınırlı olan tatil sürenizi ya da iş seyahatinizin çoğunu yollarda geçirmemek için en etkili yöntem havaalanı transferinde shuttle hizmeti kullanmaktır. Shuttle hizmeti genel tanımlama olarak, havaalanı ya da başka bir yere yapacağınız yolculuğunuzda size özel bir ulaşım imkânı sunulmasıdır. Toplu ulaşım araçlarını kullanma durumuna göre kendinizi daha özel hissettirmekle birlikte özel taksi vs. kullanmaya göre de daha tasarrufludur. Sizi adresinizden ya da istediğiniz yerden alarak gitmek istediğiniz yere götürmektedir. Böylelikle seyahatlerinizde yol yorgunluğunu yaşamamış olursunuz.

İzmir’e olan uçuşlarınızda Adnan Menderes Havaalanı ile hem İzmir’in pek çok noktasına hem de çevre il ve ilçelerin birçoğuna transfer hizmeti sunulabilmektedir. My Transfer, izmir havalimanı transfer hizmetleri ile yıllardır sizlerin hizmetindedir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na olan uçuşlarınızda hem kaliteli hem de profesyonel hizmet sunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ndan İzmir şehir merkezine, Çeşme’ye, Alaçatı’ya, Selçuk’a, Kuşadası’na, Marmaris’e ve daha pek çok çevre ilçeye transfer işlemleriniz yapılmaktadır. MyTransfer internet sitesi üzerinden ya da 0 850 840 33 11 numaralı müşteri hizmetleri numarasından hem transfer yapılan bölgeler ile ilgili bilgiye sahip olabilirsiniz hem de izmir transfer ücretleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde bir ön rezervasyon sistemi yer almaktadır. Bu sistemi kullanırken öncelikle yapmanız gereken kaç kişilik bir araca sahip olduğunuzu belirlemektir. Binek araçlardan başlayarak on altı kişilik araçlara kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Daha sonra hangi tarihte hangi saatte hangi adresten aracınızın sizi almasını isterseniz bu bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Bunlara ek olarak uçuşunuz ile ilgili bilgileri doldurup formu onaylamanız gerekmektedir. Ön rezervasyon formunu onayladıktan sonra müşteri temsilcisi sizlere ulaşarak kesin rezervasyonunuz yapacaktır. Böylelikle sizin belirlemiş olduğunuz yer ve saatte sizin belirlemiş olduğunuz araç sizleri havaalanı transferiniz için bekliyor olacaktır. Araç kullanımı ile İzmir trafik ve yol bilgileri konusunda uzman sürücüleri sayesinde trafiğe takılmadan, yollarda kaybolmadan, uçuşunuza gecikmeden havaalanına ulaşmış olursunuz. İzmir Adnan Menderes Havaalanına olan transfer işlemlerinizde bütçenizde göre dilerseniz standart araçlardan dilerseniz de lüks araçlardan faydalanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden her türlü araç için ve her türlü transfer bölgesine göre fiyatlandırma bilgileri yer almaktadır. Böylelikler fiyat ile ilgili sürpriz yaşamamış olursunuz. İsterseniz havaalanına şehir merkezinden ve diğer şehirlerden ulaşımlarınızda isterseniz de havaalanından uçuşunuz sonrası diğer şehirlere olan ulaşımlarınızda kullanabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanı transferlerinizde kendinize özel araç ve şoförünüz ile kendiniz özel hissedin.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap

1 Yorum
  • İzmir havalimanı hizmetlerinde gerçekten kurumsal ve profesyonel hizmet veren tek firma. Çok memnunuz.