blank

Kaliteli ve Güvenilir Knight Online Pvp Server

Knight Online tutkunları için hazırlanmış çok sayıda pvp server bulunuyor. Ancak bu pvp server seçenekleri arasından doğru seçimde bulunmak hem güvenlik hem de oyun kalitesi açısından çok önemlidir. Sunucunun sorunsuz ve devamlı olması başta olmak üzere güvenirlilik sunuyor olması gerekir. Bunun dışında keyifli bir Knight Online için mutlaka kalabalık bir server olması gerekir. Sultanwar pvp serverler kitlesine tamamen tüm oyun tutkunlarına bunu sunuyor. 15 yıllık oyun sektörü tecrübesi ile oyun tutkunlarının gerçek ve üst düzey bir Knight Online deneyimi yakalayabilmelerine yardımcı oluyor.

Sultanwar Knight Online Pvp Server Özellikleri

Türkiye’nin en güvenilir ve en büyük Knight Online pvp serveri olan Sultanwar sayesinde asla emeklerinizin boşa gitmesinden endişe etmezsiniz. Sunucu asla kapanmama güvencesini sunuyor. Ayrıca oyun içi satın alımların pratik bir şekilde yapılabildiği güvenilir ödeme kanalları da sunuyor. Bu özelliklerinin dışında oynanış deneyimini arttıracak ek özelliklerde pvp server üzerinde yer alıyor. Bu özelliklerinden birkaçı ise;

  • Oyuna doğrudan 83 level bir karakter ile başlanması,
  • Server kayıt olunan ilk hafta boyunca “Hediye Oto Kutu” ile gelişimin desteklenmesi,
  • EMC, LFC veya Eslant’ta yer alan canavarlarla “Hazine Sandığı” kazanma şansı vermesi,
  • “Boss”, “Monster Stone” ve “CZ Bowl Bahçesi” gibi alanlardaki canavarlardan “Old Takılar” kazanma şansı vermesi,
  • “CZ Bahçe” ve “Prototype Canavarlar” veya “Etkinlik Boss’ları” ile “Hepa İtem” kazanma şansı vermesi,
  • Maden farmı yapılabilmesi,

Şeklindedir. Bu özelliklerinin dışında pvp server üzerinde sürpriz hediyelerden de yararlanılabiliyor. Sahip olunan sandıkları kırarak, içerisinde gerçek TL değeri bulunan “KC’ler” kazanabilme imkanı da mevcuttur.

Sultanwar Pvp Server Etkinlikleri

Oyuncuların birbirleriyle daha fazla etkileşimde olması ve daha canlı bir oynayış tarzının oluşturulması için aktif etkinlikleri yüksek sayıdır. Hatta Sultanwar sunucusunda her saat başı oyunculara etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler çerçevesinde de oyuncular bol bol hediye kazanabiliyor. Bu şekilde karakterlerinin envanterinde daha geniş bir item çeşitliliğine sahip olabiliyor. Böylelikle de çok daha keyifli mücadelelere ortak olabiliyor.

Kostüm Parlatma; Sultanwar’da Knight Online oyunun önemli renkleri olan karakter giysilerinin gelişimini çok kolay şekilde yapabilmek mümkündür. Özellikle de sunucuda bulunan “Maradon” kısmındaki “NPC” sayesinde karakterin giysilerinin daha güzel ve daha ihtişamlı bir görünüme sahip olmasını sağlamak mümkündür.

İtem Kiralama ile Her İteme Sahip Olun; Knight Online her zaman zengin item çeşitliliği ile dikkat çeken oyunlardan birisi olmuştur. Ancak mevcut olan çok sayıdaki item seçeneğinin içerisinden her birine sahip olabilmek maddi açıdan yüklü olabiliyor. Bu nedenle çoğu oyuncu için bu itemlere sahip olabilme şansı söz konusu olamıyor. Knight Online pvp server içerisinde bu sorunun çözümünün sağlanabilmesi için item kiralama özelliği getirilmiş. Bu çerçevede istenen her iteme kiralama yöntemiyle daha ekonomik bir şekilde sahip olunabiliyor.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?