blank

Kiralık Stand Modelleri

Farklı fuar organizasyonları için stand modelleri büyük öneme sahiptir. Doğru ve saygın şekilde ürün ile hizmet tanıtımı gerçekleştirmek adına mutlaka kullanılır. Bu durum geniş ürün yelpazesi altında istek ve ihtiyaca uygun şekilde beklentileri karşılayacak tasarımlar arasından tercih yapılır.

Genelde kiralama konsept ile elde edilen fuar standları, organizasyon süresi boyunca en iyi şekilde tanıtımı imkanı vermektedir. Böylece iş ortakları ile doğru anlaşmalar yapılabilmekte; gerçek alıcı müşterilere ulaşım sağlanabilmektedir. Böylece fuar kiralama stand çeşitleri sayesinde organizasyon bittikten sonra da dışarıda itibarlı biçimde tanıtım imkanı farklı müşteriler sağlanmaktadır.

Modüler Fuar Standı

Piyasa üzerinde pek çok değişik tasarım altında hazırlanmış farklı fuar standları bulunmaktadır. Özellikle hem dayanıklı yapısı hem de uygun fiyatı nedeniyle modüler fuar standı çok fazla tercih ediliyor. Ayrıca değişik sektörleri açısından tüm ürün ve hizmetler konusunda ortak kullanım alanı yaratmaktadır. En önemli kısımlarından biri kolaylıkla kurulum işleminin yapılmasıdır. Böylece farklı fuar organizasyonları için hemen hazır hale gelinebilmektedir. Bu konuda değişik tasarımlar arasından seçim yapılabileceğini söylemek mümkün.

  • Base (Octonorm)
  • Maxima
  • Mero

Kendi içerisinde farklı türlere ayrılan bu modüler fuar standları, isteğe uygun şekilde değişik organizasyonlar için kullanılabilir.

Tasarım İtibarıyla Değişik Fuar Standları

Her anlayışa hitap eden ve beklentileri en iyi şekilde karşılayacak birbirinden değişik fuar standı modelleri bulunmaktadır. Modüler tasarımın yanı sıra özellikle ahşap stand çeşitleri oldukça fazla tercih ediliyor. Görsel açıdan daha zengin ve müşteriye hitap edecek etki yaratan ahşap stand çeşitleri, dikkat çekici ve heybetli bir görünüm sağlamaktadır. Aynı zamanda sıcak ve samimi bir görüntü oluşturuyor. Bu yüzden modüler stand çeşitleri ile beraber, ahşap modeller oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kiralama Sistemi ile Farklı Stand Modelleri

Her türlü fuar organizasyonu için kullanılabilecek pek çok değişik fuar standı arasından seçim yapılabilmektedir. Kiralama sistemi üzerinden elde edilen bu ürünler, organizasyon süresi boyunca kullanılabilmektedir. Fuar organizasyonunun süresine bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterir. Aynı zamanda seçilen stand modeline, malzemesine, boyutlarına ve tasarımına göre farklı fiyatlar üzerinden tercih yapılabilir.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?