blank

Kizoa Online Video Yapma Programı

Fotoğraflardan video yapmak, slayt gösterisi hazırlamak hemen hemen herkesin hoşuna gider. Bu tarz videolar yapmak için illaki yazılım programları indirmeye gerek kalmadan online servis sunan web programları var. Kizoa online video yapma programı bunlardan bir tanesi. Öne çıkan belirgin özelliği ise teknolojiyle arası iyi olmayan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir. Mesela yaz tatilinizin nasıl gectiğini sevdiklerinize sürpriz yaparak göstermenin bir diğer yolu da şu şekilde olabilir.

Örnek video : http://www.kizoa.com/Video-Yapma-Program%C4%B1/d23015425kP111327298o1l1/yaz-tatili

http://tr.kizoa.com adresinden ücretsiz üye olduktan sonra hesabınıza istediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilir ve albümlere ayırabilirsiniz. Kullanıcıların hesaplarında bulunan bütün fotoğraf ve videolar kaybolmaya karşı güvenli bir şekilde depolanıyor.

kizoa_web

Programda kolaj yapma, kırmızı göz kaldırma, filtreleme ve ölçüsünü değiştirme gibi birçok fotoğraf düzenleme seçenekleri var. Programın evlilik, mezuniyet gibi birçok duruma uygun hazır şablonlarından beğendiğiniz birini seçip fotoğraflarınızı slayta yerleştirebilirsiniz.

Örnek video : http://www.kizoa.com/Video-Maker/d9770855kP194567083o2

Ya da en baştan yüzlerce efekt, animasyon, yazı ve müzikten zevkinize göre seçerek bir video yapmak birkaç dakikanızı alacak. Hazırladığınız videoları ücretsiz olarak Facebook, Twitter, YouTube ve blog sayfalarınızda yayınlayabilir veya e-posta ile iletebilirsiniz. Ayrıca gruplar oluşturabilir ve grup içerisindeki üyeler birbirleriyle video ve fotoğraflarını paylaşabilirler.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?

1 Yorum
  • BAK BERBAT BİR UYGULA YAPIYORSUNUZ İNDİRME BUTONU BİLE YOK YAPIMCI TÜRK DEĞİLSE DİYECEĞİM ÇOK ŞEY VAR AMA HADİ NEYSEH