blank

Koalay ile Kasko Teminatlarınızı Kendiniz Seçin

Kuruluşundan bugüne kadar bireysel ihtiyaçlara yönelik teknolojiler geliştiren Koalay.com, müşterilerine farklı imkanlar sunmaya devam ediyor. Koalay.com’dan basit ve kolay adımlarla kasko poliçesi satın alabilen araç sahipleri, artık kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini oluşturabiliyor. Böylece sürücüler ihtiyaçları olmayan teminatlar için ödeme yapmıyor, bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun kasko poliçesine sahip oluyor.

Kasko tekliflerini anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden anlık olarak aldığı fiyatlar ile hazırlayan Koalay.com, teklifleri sigorta şirketlerinin sunduğu en uygun kasko fiyatı üzerine komisyon veya hizmet bedeli eklemeden eş zamanlı olarak ekrana getiriyor. Buna ek olarak Koalay teknolojisinde geliştirilen kasko kişiselleştirme özelliği sayesinde sürücüler, istedikleri teminatları ekleyerek ve ihtiyaçları olmayan teminatları poliçelerinden çıkartarak bütçelerine uygun kasko poliçesine sahip olabiliyor.

Ödüllü bir brokerlik hizmeti

Araç sahiplerinin hiçbir ek ücret ödemeden sigorta poliçesi tekliflerini karşılaştırmalarını ve istedikleri araç sigortasını anında online olarak satın almalarını sağlayan Koalay.com, yarattığı iş modeli ile Hermes Yaratıcılık Ödülleri Yarışması’nda “İşletmeden Tüketiciye” ve “Ürün” kategorilerinde 2 altın ödül kazandı. Hermes ödülleri Koalay.com adına; uluslararası alanda marka farkındalığı, müşteriler ve iş ortakları tarafında kazanılan itibar açısından büyük önem taşıyor.

blank

Online sigorta brokerliği hizmetleri, hizmetin amacı ve hedefi, Koalay’da hizmetin nasıl verildiği gibi konularda Hermes’in 2 değerli ödülüne layık görülen Koalay’ın aldığı ödüllerin kapsamı şu şekilde:

  1. İşletmeden Tüketiciye Kategorisi: Türkiye’de işleri en çok kolaylaştıran B2C sitesi.
  2. Ürün kategorisi: Türkiye’nin araç sigortası satın alınabilen ilk tüketici web sitesi.

Saygın bir yarışma olan Hermes Yaratıcılık Ödülleri Yarışması’ndaki 2 altın ödül başarısında

Koalay’ın Cengiz adlı maskotu da önemli bir unsur. Cengiz adlı koala maskotunun marka vaadini çok etkili bir şekilde temsil ediyor olmasının yanı sıra marka web sitesinin yaratıcılığı, web sitede ilk yıl 1.700.000 olan toplam sigorta teklifi sayısının 2. yılda 2.005.680 gibi bir sayıya ulaşması ve Koalay.com’un tüketici güveni oluşturması da bu ödüllerde büyük pay sahibi.

Eğer aracınızın sigortası yoksa, kaza sonrası aracınızda oluşabilecek hasarları gidermek için bir kasko sigortası edinmenizde fayda var. Kolay adımlarla bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini sunduğumuz Koalay’dan bir kasko sigortası satın alarak, kaza sonrası arabanızda oluşabilecek tüm zararları karşılayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?