Genel

Kola sevenler için pratik bir fikir


Siz de benim gibi kola manyağı mısınız? Kolanız soğuk olmadığında kızılcık şerbeti içiyor gibi mi oluyorsunuz? Soğumasını sağlamak için buz koyunca da kolanız Le Cola‘ya mı dönüşüyor? İşte yıllardır aklımıza gelmeyen çözüm. Ecnebi yapmış. Bu bir Coca Cola reklamı değil. Maksat benim gibi yeşilaycı ve içi yanan tayfayı pratik çözümlerle buluşturmak. Akşama eve gittiğinizde ilk işiniz bunu yapmak olsun. Göreyim sizi…
Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

4 Yorum

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.