Laf Salatası

Lâf Salatası™ başlıyor


Uzun süredir blog üzerine bir sıkıntı vardı içimde. Yazı yazamamak tüm blog yazarlarının ortak problemidir. Benimki de buna benzeyen ama daha farklı birşey. Yani, birşeyler yazmak istemek, ama kısa oluşundan dolayı yazamamak, uzun yazı yazmak zorunda hissetmek. Sanırım söylemek istediğim şey anlaşıldı. Aklıma birşeyler geliyor ve uçup gidiyor. Buna az önce bir çözüm buldum. Twitter ve türevleri için kullanılan mikro blog sözü oldu bana ilham veren. Ufak ufak yazıları sitede nasıl yayınlarım diye düşündüm ve buldum. Her ay yenisine başlamak üzere, tek bir yazı içinde mikro yazılar bulunacak ve bunun adı Laf Salatası | Ay  Yıl şeklinde olacak. Yani daha somut bir örnek vermek gerekirse Laf Salatası | Kasım 2009 şeklinde teşekkül edilecek. Sürekli güncellenecek. Ta ki Aralık ayına gelinceye dek. Aralık ayında yeni bir laf salatası açılacak ve böyle sürüp gidecek. Laf Salatası Postunun aşağıda kalması onun güncelliğini engelleyemeyecek, çünkü site içinde sabit durumda ve sabit karakter uzunluğunda bir Laf Salatası bölümü oluşturulacak. Böylece siteye her girişte laf salatasındaki son yazıları görebileceksiniz. Şimdi bir slayt hazırlamam gerekiyor. İlk Laf Salatasında buluşmak üzere!

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

2 Yorum

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.