blank

Lara Bölgesinde Huzurun Tanımı 5 Yıldızlı Oteller

Gün geçtikçe artan şehir stresi piskolojik anlamda bunalttığı gibi fizikende insanları bitap düşürmektedir. Bu yorgunluğu biraz olsun unutmak hepimizin hakkıdır. Bu yorgunluğu atabileceğiniz muhteşem noktalardan biri olan Lara bölgesi sizleri tüm imkanlarıyla karşılamaktadır. Antalya’nın güneydoğu bölümünün bir parçası olan  Lara, Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip muhteşem bir doğaya iç içe  ve hızlı bir şekilde gelişen turizm bölgesidir. Lara kumsalının ismi Hititlerin çağdaş bir halkı olarak tanınmış olan Luvi’lerin dilinde “Kum” anlamına gelmektedir. Yeni otel ve tesislerin imarlarının devam etmekte olduğu  bölgede yaklaşık 30.000 adet yatak kapasiteli oteller hizmet vermektedir ve yapımı devam eden otellerle bu miktar dahada yukarıya çıkacağı öngörülmektedir. Aynı zamanda Antalya’nın olağan üstü doğasıyla bilinen gözde tatil beldesi “Kundu” da Laraya bağlıdır.

Lara Bölgesine Nasıl Ulaşabilirim?

Antalya’nın her yerinden otobüs ve minibüs bulunan yerde hiç bekmenize gerek olmamakla birlikte kişisel araçlarınızlada istediğiniz noktaya kolayca ulaşmanız mümkündür. Oteller bölgesine de sürekli ulaşım bulunmaktadır.

Lara Bölgesinde Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Bölgenin plajları, restoranları, sahil diskoları tatilinizde eğlenmeniz için tasarlanmış olup sizlere eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz unutulmaz anılar yaşamanızda muhteşem aracılar olacaklardır.
Sahilde su sporları yapabiliceğiniz geniş bir alan yer almaktadır. Jet-Ski, Banana, Paraşüt bunlardan sadece bazıları olup sizlerin isteklerine uygun bütün aktivitelere dahil olabilmeniz için bütün alt ve üst yapıya sahiptir. Lara 5 yıldızlı otelleri Antalya bölgesinin en prestijli otelleri arasında lider konumdadır desek abartmış olmayız.
Uzun bisiklet yollarının bulunduğu lara da araç trafiğinden uzakta bisikletinize binip sahil kenarında gezintiye çıkarak şehir trafiğinden uzak muhteşem atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz. Bisikletinizle turlarken dikkatinizi çekecek yerlerden bir taneside lara denizine akan “Düden Şelalesi” olarak bilinmektedir. Eşsiz manzarasıyla daha önce gitmemiş olsanız bile hemen tanıyacağınız bir yer ve her gün ziyaret etmek isteyeceğiniz bir nokta olarak zihinlerde yer yapmış olan olağanüstü doğasıyla sizleri etkileyebilecek bir yer . Şelalenin etrafı dinlenmeniz için banklarla donatılmış ve her yeri peyzajlanmış yeşil alanlarla kaplı olup sizlere farklı dünyalarda derin düşüncelere sokarak bulunduğunuz anı yaşatacak cennetten bir köşe gibi sizi karşılayacaktır.

Lara Bölgesinde Konaklayabileceğiniz Ve Zaman Geçirebileceğiniz Muhteşem Noktalar

Lara’da bulunan Kremlin Palace, Topkapı Palace, Mardan Palace, Rixos Oteller zinciri dünyaca ünlü otellerden sadece bazıları olup doğaya adapte olmuş planlarıyla yerli ve yabancı birçok turisti etkilemede bir numara olan 5 yıldızlı konaklama tesisleri olarak bilinmektedir. Yerli ve Yabancı turistler kendilerine ayırmış oldukları tatil dönemlerinde  vermiş oldukları bir miktar  ücretin karşılığını almak istedikleri gibi kaliteyi konforu  huzuru farklı bir ortamda  hissetmek aynı zamanda işletmelerinde bu beklentiyi karşılamak birincil hedefleri arasındadır.  Lara Otelleri 5 yıldızlı tesisler Lara’nın sadece Kundu bölgesinde de değildir.
Mutlaka görmeniz gereken yerler arasında olan lara; günü birlik piknik yapmak isteyenlerinde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Lara bölgesi sizin bütün kış arzuladığınız bütün koşullara sahip olaraka sizleri bekliyor.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?