blank

Liva ile Pastayı Sanata Dönüştürmek

Pasta genel tanımıyla aslı hamurdan yapılan, krema, çikolata, meyve ve çeşitli yemişlerle zenginleştirilerek hem göze hem damak tadımıza hitap eden, fırında şekilli kalıplarda pişirilen şerbetsiz tatlıdır. Malzeme, şekil ve süslemede sınırı olmamakla beraber temelde yaş ve kuru olarak iki çeşittir. Pastacılık tarihi eski çağlara kadar uzanmaktadır. Ortaçağlarda yerini kurabiye, çörek gibi kuru gıdalara bırakıp önemi azalmış olsa da günümüzdeki pastacılık kavramının geçmişi neredeyse 200 yıllıktır. ülkemizde pastacılık son 20 senede sahip olduğu bilgi ve donanımlarla kendini geliştirmiş, televizyon internet ve kitaplarda yer almış, dünyayı dolaşan pasta şefleri sayesinde uluslararası bir boyut kazanmıştır.

blank

Gelişen pastacılık ve butik üretime geçilmesiyle tat, lezzet, malzeme kalitesi ve çeşitliliği yarışırken, artık kişiye özel üretimlerle pasta, kutlamaların bir parçası olmaktan çıkıp tüm detaylarıyla en özel yerini aldı. Hızla büyüyen ve rekabetin arttığı bu sektörde kendini kanıtlamış, pasta imalatını sanata dönüştürerek ürün çeşitliliği ve kalitesiyle Liva Pastacılık marka olmayı başarmış bir kuruluştur. Markalaşma sürecinde güven, kalite, tazelik, lezzet ve sunum estetiğinin önemini vurgulayan Reyhan Hacıosmanoğlu ailesi, müşteriye sunulan tüm ürünlerde gıda standartlarına uygunluğu garanti etmektedir. Bu amaçla hammaddeden başlayarak, süreç aşamalarında ve nihai üründe ISO 9001:2000 Kalite Sistem Şartlarına ve HACCP standartlarına, sağlık kurallarına, Gıda Mevzuatına ve ilgili yasa ve tüzüklere uymak esas alınmıştır.

blank

Eğitimli ve sürekli gelişime açık personeliyle üstün kalite ve hizmet sunmak, müşteri şikayetlerini memnuniyete dönüştürme amacını benimsemek ve sürekli güvenilir olma firmanın kalite politikasını oluşturmaktadır. Birinci sınıf hammadde kullanımı, günlük ve taze üretim, ürün çeşitliliği, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve dünyadaki gelişmeleri takip etmek firmanın ana prensipleridir. Bu prensiplerle ortaya çıkardığı kendine özgü lezzeti, kalite ve fiyat standartıyla müşterisini her türlü memnun etmeyi başarmaktadır. Kişiye tercih imkanı sunan adet pastaları, yaş pastalar, hediyelik çikolata çeşitleri, doğum günü, nişan, düğün gibi kutlama ve özel gün pastaları ile çocuklar için tasarlanan birbirinden renkli pasta ve tatlılar hem damağınıza hem gözünüze hitap ederek size kusursuz hizmet vermektedir. Aynı zamanda Liva Pastacılık farkıyla özel pasta siparişi de verebiliyorsunuz.

blank

Liva Pastacılık müşterilerine sunduğu zengin içerik ve lezzetteki ürünlerini sadece pastanelerinde paylaşmakla kalmamış; firma ile ilgili merak ettiklerinize ulaşabileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz internet sitesi, sizi ürünlerin görselliği ve çeşitliliğiyle tanıştıran instagram hesabı, kek, pasta ve hamurişi ile ilgili püf noktalarına, özel günleriniz ile ilgili ipuçlarına ulaşabileceğiniz okunası bir blog sayfasında da hizmet vermektedir.

Liva Pastacılık şu prensiplerle çalışmalarını sürdürmektedir:

  • Daha iyisini bulana kadar, “en iyisi bu” diyerek devam etmek;
  • Sürekli araştırmak ve geliştirmek;
  • Müşteri beklentilerini iyi analiz etmek ve cevaplamak;
  • Ürünlerimizin içine her zaman sevgimizi de katmak;
  • Tüm çalışanlarımız ile birlikte yüzümüzden gülümsemeyi eksik etmemek;
  • Hayatınıza mutluluk katmak.

Ürün yelpazesini her geçen gün yükselten Liva Pastacılık, İncek ve Bahçelievler şubelerini hizmete açmıştır. Liva Pastacılığın internet sitesine livapastacilik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?