blank

Mp3 Medya Nedir

2020 En yeni şarkılar seçeneği ile son dönemlerde büyük bir beğeni kazanan ve belli bir hayran kitlesine ulaşan Mp3 Medya sitesi, şarkıları yüksek ses kalitesi ile kolaylıkla indirebilirsiniz. Her türlü şarkıcının ve müzik türünün bulunduğu şarkı listesi üzerinden istediğiniz şarkıyı kısa bir sürede indirerek sonrasında dinleyebilme imkanınız mevcuttur. Hem yerli hem de yabancı pek çok şarkıyı kolaylıkla indirebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet bağlantısına gerek kalmadan dinleyebilirsiniz.

İndirdiğiniz şarkıları mp3 çalar ile ya da akıllı telefonunuz sayesinde gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında ev ortamında da belli teknolojik cihazlar sayesinde istediğiniz gibi dinleyebilme imkanınız da bulunmaktadır. Son dönemin en hit şarkılarını, belli bir kota olmadan indirip, istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm şarkıları ücretsiz olarak indirebilme imkanınız bulunduğundan dolayı, beğendiğiniz her şarkıyı indir butonu sayesinde indirebilirsiniz.

2020 en çok dinlenen hit şarkılar indir seçeneği ile son zamanların en çok dinlenen şarkı listesine ulaşabilir ve içlerinden istediğiniz şarkıları seçip ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son dönemlerde hızlı çıkış yakalayan şarkıcıların şarkılarını bulabileceğiniz şarkı listesi mevcuttur. Ayrıca eski dönemlerde çok satan ve en çok dinlenen şarkıların da son zamanlarda fazla dinlenmesi, hit şarkılar listesinde yer almalarına sebebiyet vermektedir. Bu sebepten dolayı hit şarkı listelerinde daha önce çıkmış popüler şarkıları da bulabilme imkanınız vardır.

Linke tıkladıktan sonra aşağıda bulunan son zamanlarda en çok dinlenen ve en çok indirilen şarkılar arasından seçimlerinizi yaparak indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında eğer ki karşınıza çıkan şarkı listesi içinde aradığınız şarkıyı bulamıyorsanız arama kutucuğuna istediğiniz şarkının adını ya da seslendiren sanatçının adını yazmanız yeterli olmaktadır.

https://mp3medya.com/ linkine tıklayarak istediğiniz her türdeki müziği bulabilirsiniz. Sayfanın sol üst köşesinde bulunan arama simgesine tıklayarak, arama balonuna ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Sonrasında ise, aramanızı yaptığınızda karşınıza çıkacak olan seçenekleri değerlendirerek istediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz.

Arama yaparken mevcut olan şarkı listelerinden de faydalanabilme olanağınız bulunmaktadır. Yine ana sayfanın sol üst köşesinde bulunan menü sekmesine tıklayarak listelere ulaşabilirsiniz. Burada 5 adet farklı şarkı listesi bulunmaktadır. Bunlardan ilki; Türkçe şarkılar kategorisi olarak sizlere sunulmaktadır. Türkçe şarkılar indirmek istiyorsanız bu listelemeden faydalanabilirsiniz.

Türkçe şarkı dışında diğer bir şarkı listesi ise; yabancı şarkılar kategorisidir. Sadece aradığınız şarkıyı bulmak için değil, başka şarkıları da keşfetmek adına bu listeyi inceleyebilir, indirme işleminden önce şarkıları dinleyerek karar verebilirsiniz. Mp3Medya linki ile sadece şarkı değil şarkıcı da aratabilirsiniz. Üçüncü kategori olan şarkıcılar seçeneği ile sevdiğiniz şarkıcının tüm şarkılarını inceleyebilir ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer aradığınız şarkı son dönemlerde çıktıysa, dördüncü kategori olan yeni eklenenler sekmesi üzerinden aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bu sekme ile yeni çıkan şarkıları keşfedebilir, beğendiğiniz şarkıları indirerek, kendinize yeni bir müzik listesi oluşturabilirsiniz. Son kategori ise, hit mp3 listesi olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?