Mucitlik ve Girişimcilik Sinerjisi Ödül Getirdi

Sebi Pharma (Sebi Simyacı) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen Garanti Bankası’nın düzenlediği Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda “Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcileri” kategorisinde ödülle döndü!

Neden “Simyacı”?

Türk Mucit Şebnem Özen yarışmadaki röportajında “Simyacı” unvanının nereden geldiğini açıkladı. Türk Mucit Özen ürünlerinin ciltlerde sağladığı değişim ve dönüşümden dolayı kendisine “Simyacı” denmeye başladığını belirtti.

Gelecek Vaat Eden Girişim Nasıl Ortaya Çıktı?

Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu  “Hücre Yenileyici Bileşen” bulunduğu günden itibaren yerli, yabancı birçok firmanın dikkatini çekti. Türk Mucit Şebnem Özen gelen tüm teklifleri ret ederek kendi markası “Sebi Simyacı”yı kurdu. Türk Mucit Özen böylelikle mucit sıfatının yanına “Girişimci”yi de eklemiş oldu.

Türk Mucit Şebnem Özen arkadaşlarının ve yakın çevresinin kendine hitap ederken kullandığı “Sebi” sözcüğü ile ürünlerinin başarısından ve sağladığı dönüşümden dolayı kendisine yakıştırılan “Simyacı” unvanını bir araya getirerek “Sebi Simyacı” markasını kurdu.

Türk Mucit Şebnem Özen ödüllü, dünya patentli bir buluş bulmakla kalmadı girişimci ruhuyla buluşunun geniş kitlerle ulaşmasını sağlayacak markayı da bizzat kendisi kurdu.

Firma kısa sürede geniş kitlelere ulaşma başarısını gösterdi. Sebi Simyacı ürünleri eczacılar ve son kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılandı. Sebi Simyacı ürünlerinin sağlamış olduğu başarının temelinde ise Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu bulunmaktadır.

Özgün Formüle Sahip Cilt Bakım Ürünleri!

Türk Mucit Şebnem Özen’in mucit ve girişimci kimliği sinerjik etki gösterdi ve birbirinden özgün ürünler ortaya çıktı. Türk Mucit Şebnem Özen “Tek Üründe Tüm Bakım” konsepti taşıyan ürünleriyle ekonomi ve kullanım konforunu bir araya getirdi!

Birçok Kritere Dikkat Edildi

Garanti Bankası’nın düzenlediği yarışmada birbirinden değerli jüri üyeleri 30.984 adayın arasından zorlu bir seçim yaptı. Girişimler değerlendirilirken etkin müşteri ilişkileri yönetimi, sürdürülebilir çözümler üretme ve risk alma gibi birçok kriter göz önünde bulunduruldu.

Sürekli Ar-Ge, Sürekli Başarı!

Günümüzdeki firmaların en temel ihtiyaçlarından biri de inovasyondur. Hemen her sektörde büyük bir hızla değişim ve gelişim yaşanmaktadır. Sebi Simyacı markası bir mucit tarafından kurulmanın avantajını taşımaktadır. Sebi Simyacı’da sürekli ar-ge yapılmakta ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar titizlikle yürütülmektedir. Sebi Simyacı markası özgünlüğünden hiçbir şey yitirmeden başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir. Sebi simyacı başlıca ürünleri sivilce kremikırışıklık kremi ve saç serumu gibi bir çok ürün bulunmaktadır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsApp
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap