Neden KomKli Kombi Servisini Tercih Etmelisiniz

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana İstanbul’un tüm ilçelerinde kombi bakımı ve kombi tamiri hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştiren KomKli, güvenilirliğini ispatlayan kombi servisi firmaları arasında yer alır. Uzman personelleri ile verdiği tüm hizmetlerde önce “güvenlik” mottosunu benimseyerek iş ortaklarına kalıcı ve fark yaratan çözümler sunar.

Sağladığı kaliteli hizmetlerin yanı sıra hizmet standartlarının yüksekliği ile de ön plana çıkan KomKli, kurumsal yapısıyla başarılarını giderek arttırmaktadır. Siz de kombi kullanıcısıysanız ve güvenliğinizi tehlikeye atacak tüm unsurları bertaraf etmek istiyorsanız KomKli kombi servisi firmasını tercih edebilirsiniz.

KomKli Çalışanlarına Periyodik Eğitimler Sunar

Kombinizin markası, modeli ve teknolojisi ne olursa olsun KomKli uzmanlarından destek isteyebilirsiniz. Firmanın temel amacı kombi teknolojilerinde uzmanlaşan ve uzmanlığını giderek geliştiren kombi teknisyenleri ile çalışmaktır.

Çalışanlarına düzenli olarak eğitim veren; yeni kombi teknolojilerini tanıtırken eski teknolojileri de hatırlatan KomKli kombi servisi; profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Kombilerin çalışma mekanizması gereği hassas cihazlar olmaları ve kullanıcılarının güvenliği için önem arz etmeleri KomKli yetkililerini eğitim programı oluşturmaya itmiştir.

KomKli Kombi Servisi Müşteri Taleplerini Bekletmez

KomKli kombi servisi; İstanbul geneline yayılan hizmet ağı ile müşterilerinden gelen talepleri en kısa sürede tamamlamak üzere kurgulanan bir organizasyon yapısına sahiptir. 50’den fazla çalışanıyla kombi arızası ve kombi bakımı taleplerine yanıt veren KomKli; müşterilerini kombi ihtiyacı duyulan zamanlarda bekletmez.

Kullanıcı taleplerine hızlı geri dönüş yapar ve daha da önemlisi servis süreçlerini tek ziyarette sonlandırmayı hedefler. Böylece uzayan servis süreçleri ve azalan konfor gibi sıkıntılar KomKli kombi servisi firması tercihlerinde ortadan kaldırılır.

KomKli Kombi Servisi Şeffaf Hizmet Anlayışını Benimser

Kombi servisi taleplerini ileten iş ortakları ile arasında güven esasına dayalı bir ilişki kurmayı hedefleyen KomKli kombi servisi; tüm hizmet süreçlerinde şeffaflık ilkesi odağında hareket eder.

Kombi bakımı veya kombi tamiri servisleri sırasında kombi sahiplerine yapılan tüm işlemler ile ilgili detay sunan kombi teknisyenleri; talep sahiplerinin soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırır. Adil ücret politikası ve şeffaf hizmetleri KomKli kombi servisi hizmetlerinin neden bu kadar tercih edildiğinin temel dayanakları arasında yer alır.

KomKli Kombi Servisi Hizmet Sonrasında da Ulaşılabilir Kalır

Kombi servisi sağlanan müşterilerin taleplerini kesin olarak çözmek KomKli çalışanlarının en büyük hedefidir. Bu nedenle her müşteriye her koşulda en kaliteli hizmetler sunulur. Ancak KomKli hizmet sonrası süreçte de verdiği servislerin sorumluluğunu üstlenir.

Diğer kombi servisi firmalarından farklı olarak, müşterilerinden gelen soruları ya da sorunları servis sonrası süreçte de yanıtsız bırakmaz. Gerekirse kombi servisi süreçlerini yineleyerek müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefler. KomKli marka vizyonu KomKli ailesinin giderek genişlemesine yol açmaktadır.

KomKli Kombi Servisine Talepler Gün Boyu İletilebilir

KomKli, müşterileri için birçok farklı iletişim kanalı açmıştır. Dileyenler mesai saatleri içerisinde KomKli irtibat numarasını arayabilirler. Ancak mesai sonlanmışsa taleplerin beklemesine gerek olmaz;  https://www.komkli.com/ adresinde “Servis Çağır” linki tıklanarak talepler online olarak iletilir.

Taleplerin iletilmesiyle birlikte KomKli ekibi talep detaylarını değerlendirerek ziyaret bölgesine en yakın KomKli kombi teknik servisi çalışanlarını yönlendirerek sorunların çözülmesini sağlar.

Sonuç olarak; İstanbul genelinde sunduğu kaliteli hizmetlerle adından söz ettiren KomKli kombi servisi firmasının başarısı tesadüf değildir. Yüksek müşteri memnuniyeti kazanma odaklı hizmet anlayışı; birçok kombi markası için hizmet sunması; kurumsal bir organizasyon yapısının bulunması ve öncelikle güvenliği esas alması bu firmanın tercih edilme sebepleri arasından yalnızca bazılarıdır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap