blank

Neutrogena Sivilce Karşıtı Cilt Bakımı

Her kadın cildinin güzel ve bakımlı görünmesi ister. Ancak çevresel faktörler, genetik faktörler ve beslenme alışkanlıkları gibi daha bir çok faktör cildin doğal yapısını bozarak çeşitli cilt problemlerinin oluşmasına zemin hazırlar. Günümüzde en yaygın cilt problemlerinden biri sivilcedir. Sivilceli ve sivilceye eğilimli bir cilt yapınız varsa en önemli ve temel adım olan temizleyici seçimi son derece önem taşır.

Neutrogena Soothing Clear yüz temizleme köpüğü, sivilceli ve sivilcelenmeye yatkın ciltler için geliştirilmiştir. İçeriğindeki zerdeçal özü, cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından nazikçe arındırır. Geliştirilmiş formülü yeni sivilce oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Cildin yağ ve nem seviyesini dengeleyen özelliği sayesinde yağlanmayı kontrol alına alır.

Cilt yapısı ne olursa olsun her cildin neme ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Burada en önemli nokta cilt yapısına göre doğru ürün tercihidir. Sivilceye eğilimli ciltler yağsız nemlendirici tercih etmelidir. Neutrogena yağsız nemlendirici krem, hafif jel dokusu sayesinde cildi yağlandırmadan nemlendirir. Antioksidan özelliği sayesinde cilde doğal bir canlılık kazandırır. Neutrogena kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Hydro Boost serisi ile Cildini Neme Doyur!

Sağlıkla ışıldayan bir cilt için olmazsa olmazlardan biri nemlendiricidir. Gün içerisinde cilt bir çok çevresel faktöre maruz kalır. Zararlı güneş ışınları, hava kirliliği cildin nem kaybetmesine sebep olur. Nemsiz kalan cilt kurumaya başlar ve yaşlılık belirtisi denilen ciltte çizgi ve kırışıklık oluşumunu hızlandırır. Bu sebeple nemlendirici uygulamak son derece önem taşır. Neutrogena ürünleri arasında yer alan Hydro Boost Water Gel , nemlendirici bakım jeli cildin nem yani su ihtiyacını karşılar. Cildi nemlendirerek doğal yapısını korur. Neutrogena fiyat politikası sayesinde her bütçeye uyum sağlamaktadır.

Cilt bakım ve vücut bakım ürünlerinin yanı sıra saç bakım ürünlerini de sevenleriyle buluşturmaktadır. Neutrogena şampuan, Neutrogena saç kremi, Neutrogena sıvı saç kremi gibi daha bir çok ürün yelpazesine sahiptir. Sizde tüm Neutrogena ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?