Online Matbaaların Sağladığı Avantajlar

2014 yılında kurulan ve kaliteli baskı ürünlerine internetten sipariş vererek en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlayan bidolubaski.com, 12 kişilik müşteri destek ekibi ile müşterilerinin ürün sipariş ve satış sonrası süreçlerine de destek oluyor.

Online matbaa bidolubaski.com sitesinde kullanıcı dostu web sitesi ve altyapısı ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda anında canlı yardım alabilirsiniz.

Matbaacılık, tarihe bakıldığında ilk iş kollarından biridir. Geleneksellikten öte, tarihsel bir yanı vardır. Matbaadan elde ettiğimiz bütün ürünler, geleneksel pazarlama ürünleri olmaya başladı. Çünkü teknoloji gelişti ve her şey digital bir hal aldı. Baskı olarak kullanılan ürünlerin teknolojinin gerisinde kalması beklendi ama olmadı! Baskı ürünleri gelenekselleşti, bir klasik oldu ve klasik olan her şey gibi ayrıcalıklı oldular. Çünkü beş duyu organıyla hissedilebilen bir şeyin yerini digital ürünler tutamazdı. Digital, baskıyı yenemeyince aralarında iş birliği sağlandı. Birbirlerine üstünlük sağlama çabaları boşuna olduğu için ortaklık kuruldu ve online matbaa kavramı ortaya çıktı.

Online matbaa ne yapar?

Yerinizden kalkıp bir matbaa dükkanına gitmenize gerek kalmaz; seçim yapmak için yollar kat etmezsiniz, duyu organlarınızın hepsini devreye sokmazsınız ve pazarlıkla uğraşmazsınız. Bilgisayarınızın başına oturursunuz ve online matbaa sitelerinden birine girersiniz; seçenekleri inceler, tasarımlarınızı yollar, ücretini online öder ve siparişin size gelmesini beklersiniz. Tüm bunları yaparken sadece gözleriniz yorulur ama elde ettiğiniz sonucu görmekle kalmazsınız. Dokunursunuz, kokusunu alırsınız, paketini açarken sesini duyarsınız, gözlerinizle güzelliğini tesciller, doğru bir seçim yapmanın lezzetli tadını alırsınız.

bidolu-baski-brosur

Online matbaa bidolubaski.com sitesi, sizlere seçimlerinizin en kaliteli baskısını sunuyor. Ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ve baskı kalitesi ile isteklerinizi fazlasıyla karşılar. Eğer kendinizi iş dünyasında tanıtacak bir kartvizit ihtiyacınız varsa, en iyisini buradan bulabilirsiniz. Sizi temsil edecek olan o küçük materyalin önemini bilir, size istediğinizden fazlasını veririz.

Kartvizitin yanı sıra, online matbaa ile el ilanları bastırabilirsiniz. Bu ilanlarla, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Kendinizi ve firmanızı pazarlama yöntemlerinden biri olan broşür hizmetleri ile kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

İnsanlara birebir iletişim yolunu kullanarak kendinizi aktaracağınız tüm materyalleri online ortamda oluşturabilirsiniz. Böylelikle hem teknolojiden faydalanabilir, hem de klasiklerden vazgeçmemiş olursunuz. Tüm bunları yaparken de en kıymetli şeyi, yani zamanınızı gereğinden fazla harcamazsınız. Kısa sürede, az uğraşla ve pratik bir yöntemle baskı ürünlerine dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Teknolojiyi fırsata çevirin ve bidolubaski.com adresine gelerek, online matbaadan hizmet almanın keyfini çıkarın.

Internetten verilen online baskı sipariş hizmetleri sayesinde, geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldıran bidolubaski.com’a girerek Türkiye’nin her yerden, günün herhangi bir saatinde sipariş vermeniz mümkün. En son teknolojiye sahip olan bidolubaski.com’da üstün kalitede baskı hizmetlerini ekonomik fiyatlarla satın almanız mümkün hale geliyor.

Bidolubaski.com sitesinden alışveriş yapmak oldukça güvenli. Ödeme işlemleri Global Sign 256 bit şifreleme sistemi ile korunuyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanı ve ücretsiz kargo avantajıyla…

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?