Altın Kolye

Özel Günlerde Kombinlere Uygun Takı Seçimi Nasıl Yapılır?

Tüm özel günlerde şıklığınız ile bakışları üzerinizde toplamak isteyebilirsiniz. Bunu sağlamak için öncelikle etkileyici ve şık bir kombin yapmanız gerekiyor. Bu kombini de doğru takılar ile tamamlarsanız muazzam bir duruş elde etmeniz de mümkün olacaktır. Peki, özel günlerde kombine uygun takı seçimini nasıl yapmalısınız?

Straplez Elbiseye Uygun Takılar

Straplez kesim abiyeler, şık davetlerde en sık tercih edilen tasarımlardan biridir. Bu elbiseleri kullandığınızda yüzünüzün ve boynunuzun zarafetini ön plana çıkarmak için biraz gösterişli ve büyük bir küpe modeli ile bu küpeye uygun altın kolye modelleri tercih edilebilir. Bir anlamda çok daha özgür bir şekilde seçim yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak tercihinizi seçtiğiniz elbisenin rengi ve tarzı ile uyumlu takı setlerinden yana yapmayı da unutmayın.

Askılı Elbiseye Uygun Takılar

Eğer askılı bir elbise modeli seçtiyseniz kullandığınız takı modellerinin zarif ve ince olmasını sağlamalısınız. Zincir detaylı küpeler ya da ince bir forma sahip olan kolyeler sizin için harika bir tercih olabilir. Sallantılı küpeler, askılı elbise modelleri ile çok daha güzel bir uyum yakalayabiliyor. Ancak mutlaka sallantılı küpelerden yana tercih yapma zorunluluğunuz da yok. Önemli olan ince bir yapıya sahip olması ve elbisenizin rengini tamamlayan bir renkte olmasıdır.

Yakalı Elbiseye Uygun Takılar

Yakası yüksek ya da boyun bölgesi tamamen kapalı bir elbise modeli tercih ettiyseniz bu durumda kullanacağınız takı modelinin mutlaka sade ve minimal formda olması gerekiyor. Aksi halde göz yoran ve bundan daha önemlisi güzelliğinizi gölgeye düşüren bir görünüm sergilemekten kurtulamazsınız. Dolayısıyla zarif, küçük bir takı ile sadelikten doğan şıklığı yansıtmanız çok daha doğru olacaktır. Olabildiğince set halinde tasarlanmış olan takı modellerini kullanmaya özen gösterin.

Özel günlerde şıklığınızı ön plana çıkaracak olan takı setlerini ise Altınbaş internet sitesinden temin edebilirsiniz. Bu sitede en şık takı setleri en uygun fiyatlarla beğeniye sunuluyor. Sadece seçtiğiniz takı modeliyle bile hafızalarda uzun süre yer etmek isterseniz acele edin ve model seçenekleri azalmadan bir an önce tercihinizi yaparak Altınbaş’ın en şık takı setlerini siz seçin!

Kapak görseli Deena Englard
Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?