Tanıtım

Sağlıklı Yaşam Biçiminizi Destekleyin


Su Arıtma Cihazları ve Sağladığı Faydalar

Hayatımızı sürdürmemiz için gerekli olan temel ihtiyaçlardan biri sudur. İçme suları ile çeşmeden akan su birbirlerinden farklı yapıda olan iki kaynaktır. Çeşme suları, suyun çözücü özelliğinin olması sayesinde bize ulaşana dek birçok maddeyi de içine almaktadır. Bu maddelerin içerisinde bizlere yararlı olanlar vardır ancak zararlı olabilecek maddeler de yer almaktadır.

Zararlı olan maddeler su arıtma cihazı işleminden geçmediği için çeşmeden akan suları içmek sağlığa zararlıdır. Günümüzde insanların birçoğu çeşmeden su içmek yerine damacana su kullanmaktadır. Ancak damacana suların da iyi şartlarda üretilmediği konusunda çıkan haberlerden dolayı, özellikle de küçük bebek ve çocukları olan aileler su konusunda hassastırlar.

Aileler çocukları için suları kaynatarak kullanmaktadır. Ancak kaynatma işlemi ile su içerisinde bulunan yararlı mineraller de öleceği için bu da faydalı bir işlem olmamaktadır. Bu konuda siz değerli müşterilerimizi düşünen Conax Su Arıtma Türkiye firmamız, İstanbul merkezli olarak su arıtma cihazı hizmeti vermektedir. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan firmamız, müşterilerine hem kaliteli hem de amacına uygun olan su arıtma hizmetleri sunmaktadır.

Çeşmelerden akan suların içerisindeki zararlı maddeleri ayrıştıran su arıtma cihazı, bir nevi filtre görevi görerek sizlere saf ve temiz suyu iletmektedir. Eski zamanlarda su doğada saf halde bulunur ve doğa kendi arıtmasını yapabilirdir. Ancak teknolojinin gelişmesi ile beraber sanayinin de gelişmesi nedeni ile dünya üzerinde bulunan su kaynakları hızla kirlenmiştir. Doğal kaynak suyu ile satılan ürünler bile su arıtma cihazından geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle evlerinizde kullanacağınız kaliteli su arıtma cihazımız sayesinde kendi suyunuzu kendiniz üretebilirsiniz.

İki şekilde filtre yapan su arıtma cihazının biri suyun içerisinde bulunan tuzu, diğeri ise diğer maddeleri ayırmaktadır. Türkiye’nin hemen hemen bütün bölgelerinde sular kireçli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle mutfaklarınızda firmamızın üretimi olan kaliteli bir su arıtma cihazı olmadan su içilmesi artık pek de mümkün olmamaktadır. Sizlere temiz ve sağlıklı bir su için en iyi su arıtma cihazı modellerini sunan Conax Su Arıtma firmamız, sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını düşünerek hizmet vermektedir.

Su Arıtma Cihazı Modellerimiz

Farklı modellerimiz ile her kesime hitap eden firmamız, en kaliteli su arıtma cihazlarını sizlere sunmaktadır. Evlerde kullanabileceğiniz ev tipi su arıtma cihazları ile her zaman sağlıklı suları tüketebilirsiniz. Ev tipi ürün çeşitlerimiz Conax Favori, Conax Favori Plus, Conax Premium Color, Conax Elit ve Conax Elit Plus olarak 5 gruba ayrılmaktadır. Ürünlerimizde Mineral filtre özelliğimiz ile yüksek oranda mineralli olan su elde edilmektedir ve ürünler 8 filtrasyon aşaması içermektedir.

İşyerlerine özel olarak tasarladığımız Conax 150 GPD, Conax 300 GPT ve Conax 600 GPT olarak 3’e ayrılır. Ürünlerimiz özelliklerin e göre 5, 6 ve 10 filtrasyon aşamaları içermektedir ve sizlere en sağlıklı suları ulaştırmaktadır. Endüstriyel su arıtma cihazı modellerimiz ile de sizlere en iyi hizmeti sunma amacında olan firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.