Sevgiliye Hediye

Sevgiliye Hediye Alternatifleri

Aşk’ın yazılmış binlerce tarifi vardır, ayakların yerden kesilmesi, midenizde kelebekler uçuşması, gözünüzün ondan başkasını görmemesi. Bir de kıymetli şair ve ozanımız, Aşık Veysel’in de dediği gibi ‘’Kavuşamazsın Aşk olur’’, gibi tarifler. Ancak hepimiz içten içe biliriz ki, herkes aşkı kendi gözüyle gördüğü, kalbinde hissettiği gibi yaşar. Aşk herkesin kendine özgü bir tarifle anlatacağı türden bir olgudur. Bu yüzden bu kadar özel manidardır. Kimi bir kadının gözlerine aşık olur, kimi bir erkeğin ses tonuna, kimi zarifliğine, kimi hoş sözüne. Ancak aşkla ilgili bilinen tek bir gerçek vardır ki, karşılıklı duyulan aşk, engel tanımaz. Sevgilim dediğiniz insan kendi aşk tarifinizi yazdığınız insandır. Sevginin en özelini tattırır size. Sonra ilişkiler başlar ve ardından içinizden gelen güzel davranışlar, hediye gibi mesela. Hediyeler sevdiğinize ruhunuzdan bir parçadır. Sevginizi, aşkınızı, düşüncelerinizi yansıtır. Bodo, yenilikçi deneyim hediye tarzı ile sevdiklerinize en mutlu günlerini yaşatmayı amaçlıyor. Birlikte edinmek istediğiniz deneyimlerde, kendinizden verdiğiniz zamanı, sadece ona yönelik deneyimlerle de onun hayallerine ve ihtiyaçlarına duyduğunuz ilgiyi vermiş oluyorsunuz.

Erkek sevgiliye hediye fikirleri

Konu erkek sevgiliye hediye almak olduğunda, hediye mağazalarında kategoride seçenek te sınırlı olabiliyor. Bodo.com’da kadınların olduğu gibi erkeklerinde ilgi ve heyecan duyduğu pek çok alanda oluşturulan kategoriler sizleri bu zorluktan kurtarıyor. Hem de sıradan bir hediyelikten çok daha eğlenceli ve anlamlı hediyeler vererek. Sevgiliniz yeni bir motor aldı ancak kullanmak konusunda biraz yardıma ihtiyacı varsa, ‘’Motosiklet Sürüş Eğitimi’’ ona yeni motoru için kutlama hediyeniz olabilir. Araçlar ve hız denince aklınıza sizin sevgiliniz geliyor ve bu tutkusu sizi güvenliği açısından biraz endişelendiriyor ise,‘’Kendi Aracınız ile Extreme Sürüş Deneyimi’’ hediyesi vererek, alanında uzman eğitmenler tarafından, kısa ve verimli bir eğitim sağlayabilirsiniz. Tanışma yıldönümünüzde, kafede sıkıcı bir kutlamayı boş verin, ona ‘’İki Kişi için ATV Turu’’ hediye edin, hem hediye hem eğlence! Sevgilinizin doğum gününde özel bir sürpriz önerisi, ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ iki yakın arkadaşınızı da yanınıza alarak, denizin, şehrin ve boğazın büyüleyici güzelliğinin tadını çıkarın. Bodo ile her şey mümkün!

Kadın sevgiliye hediye fikirleri 

Kadınlar, dünyanın zarif ve şefkatli varlıkları. Kadın bir sevgiliye hediye almak konusunda size pek çok seçenek sunulur. Ancak onu gerçekten mutlu edecek hediye, ilgi ve sevginizle bağdaştırdığınız anlamlı bir hediye olacaktır. Nasıl mı? Bodo ile! Çok çalışıp yorulan, kendine pek vakit ayıramayan sevgilinize, yılbaşı hediyesi olarak, ‘’Mix Masaj’’  ya da ‘’Kahve Masajı’’ hediye ederek, mükemmel bir şekilde dinlenmesine fırsat tanıyabilirsiniz. Üstelik bodo.com üzerinden yapacağınız deneyim hediye alışverişlerinde, alışverişin ardından 9 aya kadar kullanabilme süresi tanınıyor. Sevgilinizle yıldönümünde romantik bir tatile ne dersiniz? ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’. Peki bir çok insan gibi çocukluğunda pilot olmayı hayal eden sevgilinize, hayalini gerçekleştirmiş olmasa da, hayalini yaşatacak bir deneyim sunmak mükemmel olmaz mıydı? ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Sevgiliniz ve değer verdiğiniz daha pek çok insan için en yaratıcı fikirler Bodo.com’da. 

Kapak görseli Antonio Janeski
Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?