blank

Spor Herkes İçin Önemlidir

Spor herkes için önemli aktivitelerin başında kendine yer bulur. İnsan sağlığının bir numaralı dostu olan spor, doğru yapılması halinde çok fazla avantajlarıyla karşınıza çıkar. Spor yapmayan bir birey de yağlanma problemleri ve kilo almalar meydana gelebilir. Fazla kilolar ise obezite gibi istenmeyen durumları ortaya çıkarabiliyor. Bu gibi durumlarda karşılaşabileceğiniz muhtemel sağlık problemlerinden kurtulabilmek için spor yapmak öncelikli tercihiniz olmalıdır.

Spor insanı dinç tutar. Hareket fazlalığı sebebiyle sağlıklı ve güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Şehir hayatının getirmiş olduğu iş yükü ve strese karşı en güzel cevabı spor yaparak verebilirsiniz. Salon sporları arasında yer alan vücut geliştirme ve fitness gibi bir takım faaliyetler hem zamanı iyi değerlendirmenize, hem sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Bu sporların en dikkat çekici yanı ise yüksek enerji ihtiyacı ve doğru beslenmedir. Vücut geliştirme sporu ile uğraşanların önemli bir bölümü kas kütlelerinin daha da gelişmiş olmasını arzular. Bu sebepledir ki uyguladıkları diyetler ve hazırlandıkları  programlar bu yönde olur. Kas gelişiminin ortaya çıkması ise ciddi şekilde çalışma ihtiyacı hisseder.   Bu çalışmaların başarıya ulaşması için kimi zaman besin takviyeleri kullanmak gerekebilir. Bsn Amino X bu besin grubunda yer alan önemli bir amino asittir. Vücudun ihtiyaç duyduğu maddeleri size iletecek olan Bsn Amino X, muhteşem formülü sayesinde hem toparlanmaya hem dayanıklılığı olanak tanır.

KAS ERİMESİNE DİKKAT

Yoğun antrenman programları, sonrasında bir takım olumsuzlukları ortaya çıkarabilir. Bu olumsuzlukların en bilindiği şüphesiz ki kas yorgunlukları veya erimeleri olacaktır. Bsn Amino X, sağlamış olduğu maddeler ile antrenman sonrasında toparlanma sürecini hızlandırıyor. Günün her saati kullanılabilen Bsn amino X, dayanıklılık gerektiren sportif faaliyetlerde akla gelen ilk üründür. Bsn Amino X, antrenman öncesi veya sonrasında kullanılabilir. Kasların bütünlüğünü koruyan, aynı zaman da gelişimine katkı sağlayan bu ürün, spor sonrası ortaya çıkabilecek kas yakılması gibi istenmeyen durumları da ortadan kaldırır. İçerdiği yüksek ham madde ile bu tür sorunları giderecek olan bu ürün, protein sentezi ve anabolik sürecin hızlanmasına, Glikojen Resentezine, İnsülin Hassasiyetine, Anti-Katabolik Sürece, Antrenman Sonrası Toparlanmaya, Kas Dayanıklılığına ve Kas Sakatlanmasına Karşı Dayanıklılık konularında ihtiyacınız olan her şeyi size sunacaktır. BSN Amino X, kaslarda metabolize olan Bcaa barındırıyor. Ürün içerisinde yer alan bir başka madde ise EAA olacaktır. Bu ise Sitrulin nitrik oksit üretimini destekleyen ve emilimi kolaylaştıran bir maddedir. Ürünün en büyük artısı ise sıfır kafein ve şeker ile karşınıza çıkmasıdır. Günün her saati kullanmayan hazır bir ürün konumunda olan bu ürün, spor yaptığınız anlarda sizin en büyük destekçiniz olacaktır.

BSN GÜVENCESİ İLE

Amino X ürünü BSN güvencesi ile sizlere ulaşıyor. 2001 yılında kurulan firma,  global anlamda sporcu besinleri üretiyor. Geniş Pazar payına sahip olan bu firma, birinci sınıf sporcu besinleri üretiyor. BSN 2011 yılında aynı zamanda Optimum Nutrition’un üreticisi olan dünya devi glanbia şirketi tarafından satın alınmıştır. Bugün 50’den fazla ülkede milyonlarca sporcuya ulaşmaktadır.Türkiye’de de oldukça fazla Pazar payına sahip olan firma, eşsiz formüle edilmiş ürünleri ile insanların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor .

BSN ÜRÜNLERİNİ SATIN AL

BSN ürünlerini alabileceğiniz yetkili firmalardan birisidir Fitbull. Güncel ithalat garantili ürünlerin yanı sıra hazır stok ve uygun ödeme koşulları sayesinde ihtiyaçlarını karşılayacak olan bu firma, alışverişlerinizde çeşitli hediyeleri de sizlere sunuyor. BSN ürünlerinin tamamına Fitbull’dan ulaşabilmeniz mümkün olacak.

DİKKAT EDİN!

Bazı BSN ürünlerini kullanırken doktora danışmanızda fayda olacaktır. Böbrek veya Karaciğer gibi rahatsızlıkları olanlar bazı testleri yaptırmaları veya doktor kontrolünde bu ürünleri kullanmaları gerekebilir. Bu ürünler kimi zaman şeker gibi istenmeyen durumları da ortaya çıkaracağından kullanmadan önce dikkatli davranmak faydanıza olacaktır.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?