blank

Tatil Planınız Hazırsa Gerisi Govego’da

Yaz aylarının gelmesiyle tatil planları yapılmaya başlandı. Peki tatil yolculuğu konusunda kafanızda sorular varsa ne yapacaksınız? Bu gün sizinle çok uygun fiyat garantili bir turizm şirketini inceleyeceğiz: Govego.com. Bu site sizlere birçok kolaylık sağlıyor. Hareket saatinden koltuk seçimine, fiyat aralığından firmalara, otobüs tipinden seferlere kadar her tür konuda seçenekler sunuyor. Bununla birlikte site üzerinden firmaları, otobüs seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilir, biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bu site seyahat için bir numaranız olmaya aday!

Sitenin bir güzel yanı da ana sayfasında bulunan en uygun fiyatlar bölümü. Burada en çok seyahat edilen yerlere en uygun otobüs bileti fiyatlarını bulabilirsiniz.

govego1

Govego.com’da nasıl bilet alınır?

Bilet işlemlerinizi 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz:

  • 1.Adım: Otobüs bileti arama kısmından tarihi ve şehri belirleyin.
  • 2.Adım: Size uygun otobüs firması, saat ve koltuk seçimi yapın.
  • 3.Adım: Ödemenizi Govego.com aracılığıyla yapın.

govego2

Dikkatimi çeken bir diğer ayrıntı ise; bir güzergah seçildiğinde sitenin alt tarafında güzel teması ile size sunulan; Yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek güzergah bilgileri, seçtiğiniz güzergah arası mesafe, dinlenme tesislerinin yerleri gibi birçok açıklamanın yer alması.

govego3

Firmaları İnceleyelim:

Govego.com Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy Turizm ve Varan Turizm başta olmak üzere 70’den fazla firmayla, Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır. Tüm firmalarıyla güven veren Govego.com bu işte oldukça dikkatli. Hem uygun fiyat hem güvenli ulaşım!

Govego.com her geçen gün yeni kampanyalar çıkartmaya devam ediyor. Bu seferki kampanyası twitter kullanıcılarına! Twitter’da @govegocom hesabını takip eden ve her hafta sorulan ”burası neresi” sorularına doğru cevap veren ve tweeti RT yapan ilk 3 kişiye otobüs bileti kazandırıyor!

govego4

Govego.com bunlarla da sınırlı kalmayıp çok yakında hizmete sunacağı Metro Turizm ve İDO ile güzergahını daha da genişletmeyi ve yolcularına daha iyi hizmet vermeyi planlıyor. Otobüs turizminde sağladığı güven ile deniz ve hava yollarında da bu güveni kazanması uzun sürmeyecek gibi görünüyor. En yakın zamanda Govego.com‘u denizde ya da havada görebilirsiniz!

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?