blank

Taze Meyvelerle Hazırlanan Meyve Sepetleri

Sevdiklerimizi mutlu etmek için özel günlerde ya da sadece içimizden geldiği için küçük sürprizler yapmayı severiz. Bu onları mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu eder. Onların gülümsemesinde bir paya sahip olmak da en az sürprizi karşılayan kadar güzel hisler yaşamamızı sağlar. Bu bahsedilen sürprizler içerisinde en çok tercih edilen işyerlerine veya evlerine gönderilen çiçeklerdir.

Rengarenk görünümleri ve mis kokuları ile tüm zamanların en çok tercih edilen hediyeleridir diyebiliriz onlar için. Şimdi sizlere çiçekler kadar güzel hatta bazı kişiler için çiçeklerden bile güzel olarak nitelendirilen daha başka sürprizlerden bahsedeceğim. En az onlar kadar renkli, güzel görünümlü ve mis kokulu üstelik lezzetli!

İşte karşınızda taze meyvelerle hazırlanan meyve sepetleri!

blank

Bir meyve sepeti ne kadar etkileyici olabilir ki diye düşünmeyin. Sevdiklerinizin favori meyveleri ile hazırlanmış, çikolataya ya da çeşitli şekerlemelere batırılmış; güzel bir görünümü ile çiçek aranjmanı şekli verilmiş meyve sepetleri çiçeklerin tahtını kapmaya oldukça gönüllü.

Bu tatlı hediyeyi ister ofise ister eve gönderin, her mevsim meyveleri hazırlanabilen bu aranjmanlar gönderildikleri ofis ortamlarında sevdiklerimizin oldukça kıskanılmasını sağlayacak, orası kesin.

blank

Meyve sepetleri içerisinde bulunan meyveler taze olarak hazırlanıyor ve dağıtım esnasında özel araçlar ile sahiplerine ulaştırılıyor. Yani sipariş verdikten sonra araç içinde üzgün üzgün tüm şehri dolaşan ve şekli ile lezzetini kaybeden meyveler gitmiyor sevdiklerimize. Her biri hala canlı ve taze! Farklı şekiller verilen meyveler kimi zaman kalp formunda hazırlanırken kimi zaman da doğal hali ile sunuluyor. Özel saksılar, kadehler, sepetler ve platformlar içerisinde hazırlanan meyve sepetleri içerisindeki meyveler bazen elmalardan bazen çileklerden bazen de muzlardan oluşturularak hazırlanıyor.

Meyve sepetlerinden bazıları romantik kırmızı gülleri andıran çileklerle hazırlanıyor. Bu çileklerin üzerinde herhangi bir çikolata kaplaması veya şekerleme detayı bulunmuyor. Görünümü bir vazo veya saksı içerisinde güller izlenimi veren bu aranjmanlar da en az güller kadar güzel kokuyorlar. Ama elbette çikolata tutkunları için farklı alternatifler de bulunmuyor değil. Beyaz, bitter ve frambuazlı çikolatalara batırılmış çileklerle hazırlanan onlarca meyve sepeti aranjmanı var.

Sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için hazırlanan meyve sepetlerinden bazılarında ise çikolata kaplı elmalar ve çilekler, çikolata ile gülen yüz çizilen ananaslar ve siyah üzümler yer alıyor. Meyvelerin üzerine yapılan çikolatalı, hindistan cevizli ya da şekerlemeli süslemeler ile meyveler en şık halleri ile çıkıyor karşımıza ve sevdiklerimize sunulacak eğlenceli, lezzetli bir sürpriz seçeneği oluşturuyor. Taze meyvelerin serinliği ve enerjisi özellikle yaz sürprizleri için birebir denilebilir.

blank

Bir sepet içerisinde elmalar, portakallar, çilekler ve üzümler ile oluşturulmuş meyve aranjmanını en sade, en doğal hali ile bulabileceğiniz gibi her biri çikolataya batırılmış olarak bulabileceğiniz seçenekler de mevcut. Üstelik meyve sepetleri farklı özel günler için özelleştirilmiş olarak da sunulmakta. Yani aynı meyve sepetini hem yeni iş tebriği hem de doğum günü için göndermek zorunda değilsiniz. Hatta bazı meyve sepetlerinin yanında doğum günü konseptine uygun mular da yer alıyor. Her şey düşünülmüş anlayacağınız üzere.

Farklı platformlar ve saksılar üzerinde hazırlanan meyve aranjmanları bazen de çileklerin gül şeklinde çikolata ile kaplandığı doğum günü konsepti ile karşımıza çıkabilirken bir başka aranjman ile yeni iş tebriği konseptini bünyesinde barındırabiliyor. Özellikle yeni işe giren sevdiklerimiz için güzel bir sosyalleşme aracı olabilir meyve sepeti.

Erik aşıklarına karpuz ve ananas dilimleri, kayısılar, kirazlar ve çileklerle süslenmiş dekoratif bir kadeh içerisinde erikler sunulurken yeni bebek sahibi olan tanıdıklarınızı en lezzetli ve içten şekilde tebrik etmek için süslenmiş çeşitli meyveler ile hazırlanan bebek tebrik aranjmanları da hazırlanmakta.

Meyve sepetinin kurtarıcı olduğu bir diğer an da diyetteki sevdiklerimizdir. Günlerini en tatlı şekilde geçirmesini dilediğimiz ancak çikolata ve kekler gönderemediğimiz sevdiklerimize özel günlerinde diyetlerine saygı duyarak yapılabilecek bir sürpriz meyve sepetleri.

Sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza; diyet yapanlara, sağlıklı beslenmeye çalışanlara ve şekere duyarlılığı olanlara kısacası bütün sevdiklerinize özel olarak hazırlanmış bir meyve sepeti bulabilmek ve günlerini neşeli bir şekilde detaylandırabilmek mümkün. Üstelik online olarak sipariş verip istediğiniz bir tarih ve saat aralığına siparişinizi zamanlayabilmeniz de mümkün.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?