Kağıt

Transfer Kağıdı Modelleri En Uygun Fiyatlarla Teknofinal’de!

Transfer baskı, baskı yapılabilecek özel bir kâğıt üzerine uygulanan boyanın baskı uygulanacak obje üzerine ısı ve basınç desteğiyle seçilen görselin ya da boyanın geçirilmesi/transfer edilmesi işlemidir.

 Üç türlü transfer baskı vardır:

Süblime transfer baskı: Isı ve basınç yoluyla, kağıt üzerine ofset ve dijital baskı ile uygulanan desenin ve veya görselin, tekstil, porselen,polyester ve polyesterle kaplanmış objelere  aktarılması işlemidir.

Serigrafı transfer baskı: Yine ısı ve basınç yoluyla,  çoğunlukla bir ila üç renk arası desenlerin tekstil ürünleri ve materyaller üzerine uygulanmasıdır.

Ofset transfer baskı: En yaygın transfer baskı tekniğidir. Bu baskı tekniğinde bilgisayarda hazırlanan görsel önce metal  kaba aktarılır. Kaba aktarıldıktan sonra bu kalıp baskı makinesine takılır. Kauçuk adı verilen merdane ile kağıt üstüne basılır.

Transfer baskının olmazsa olmazı olan kağıt çeşitlerini rahatlıkla bulabileceğiniz teknofinal’de  mevcut ürünlere bakarak baskı kağıdınızı seçebilirsiniz.

 Sublimasyon transfer baskı yaparken tercih edeceğiniz transfer baskı kağıtları Teknofinal’de!

Transfer baskı yaparken,  mevcut mürekkebin tamamını baskı uygulanacak materyale geçiren A3, A4,  sublimasyon transfer kâğıtları, koyu zemin pamuklu, açık zemin pamuklu transfer baskı kağıtları, fabric kumaş baskı kağıtları  teknofinalde elinizin altında…

Teknofinalde mevcut olan transfer baskı kağıtlarına bir göz atalım:

Best sublimation A4-A3 High quality sublimasyon transfer kağıtları: Sublimasyon  transfer kağıdını, tüm polyester sert zeminli ürünler ve tekstil ürünlere kalitesi yüksek baskı yapabileceğiniz A4 ve A3  ebadını ürün özelliklerden seçebilirsiniz.

Bu yüksek kalite sublimasyon transfer kağıdı ile telefon kapaklarına, kupalara, tişörtlere, seramik ve porselen materyallere best sublimasyon transfer baskı kağıdı kullanabilirsiniz.

Göreceksiniz ki  yüksek kalitede olan bu baskı kağıdından çıktı aldığınızda mevcut mürekkep tamamen kuru olacaktır. Öyle ki rahatlıkla baskıya direk olarak uygulanabilir.

A4-A3 Matte euro sublimasyon transfer baskı kağıdı:SK05 transfer kağıdını tüm polyester sert zeminli ürünlere ve tekstil ürünlere kaliteli baskı yapabileceğiniz A4, A3 ebadını ürün özelliğinden seçebilirsiniz.

Teknofinalde bulabileceğiniz transfer kağıdı modelleri arasında söyleyebileceğimiz  ürünlerden biri de A3 subli cotton fabric kumaş baskı kağıdıdır. Paket halinde satılır ve içerisinde beş adet vardır.

Koyu ve açık renkli pamuklu tekstile sublimasyon mürekkebi ve kağıdı kullanılarak baskı yapılır. Koyu ve açık zemin kağıtlarına göre daha uzun süreli baskı elde edilir.

Zaman tasarrufu yaratacak, işlem kolaylığı sağlayacak ürünlerden biri de  Bestcolor transfer paper A4 A3 fast dryer sublimasyon transfer kağıtlarıdır. Adından da anlaşılacağı üzere, hızlı kuruyan ve en yüksek kalitede sublimasyon transfer baskı kağıdı çeşididir.

A4 A3 fast dryer transfer kağıdı kupa, bardak, t-shirt, seramik, telefon kabı, sublimasyon askıya uygun polyester  bazlı tüm ürünlerin transfer baskısında kullanılabilir.

Sublimasyon transfer kağıtları hakkında daha detaylı bilgi almak, seçenekleri görmek istiyorsanız teknofinal sayfasına bakmanız yeterli olacaktır.

Kapak görseli JJ Ying
Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?