Tüm Mevlüt İhtiyaçlarınız Mevlidimvar’da

Günümüzde internet kullanımı son derece geniş bir alana yayılmış durumdadır. Büyük şehirlerden köylere kadar hemen her evde internet kullanılmaktadır. İnsanlar internet sayesinde bir çok işi vakit kaybetmeden halledebilmektedir. İnternet kullanımının yaygınlaşması zamanla yeni sektörlere de kapı açmış durumdadır. Bunların en önemlisi e ticaret sektörüdür. Online ticaret yolu ile A’dan Z’ye her çeşit ürün temin edilebilmektedir. E-ticaret sektörünün atağa kalkmasıyla beraber, ticaret firmaları da online ticaret üzerine yoğunlaşmış durumdadır. Neredeyse her ticari kurumun web sitesi vardır. Sadece bununla sınırlı kalmayıp sosyal medya sayfaları da kurumlarca aktif olarak ticari amaçlı kullanılmaktadır.

Online ticaret sektöründe faaliyet gösteren web sitelerinden birisi de mevlidimvar.com’dur. Peki mevlidimvar.com’un faaliyet gösterdiği alanlar nelerdir, mevlidimvar.com internetin hangi kanallarını kullanıyor, müşterilerine hangi kolaylıkları sunuyor ? Mevlidimvar.com adından da anlaşılacağı üzere mevlüt hediyeleri toptan ve perakende ticaretini yapan İkranur İç ve Dış Ticaret isimli firmanın web sitesidir. Mevlidimvar.com detaylı açıklamaları ve ayrıntılı görselleri ile müşterilerine ürünleri rahatça görme imkanı sunmaktadır. Ucuz ve toptan yasin kitabı, isme özel etiket hediyeli gül kokulu kutulu tesbihler, özel külahta mevlit şekerleri, ekonomik mevlit paketleri ve her türlü mevlit hediyeliğini mevlidimvar.com’da bulabilirsiniz, ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mevlidimvar.com’un en önemli ayrıcalıklarından birisi sitesinde yayınladığı ürünle müşteriye gönderdiği ürünün bire bir aynı olmasıdır. Ayrıca mevlüt şekeri, mevlit lokumu ve çikolata gibi ürünler imalathaneden günübirlik olarak temin edilmekte müşteriye taze ürün gönderilmektedir. Müşteriler web sitesinin canlı destek hattından, whatsapp numarasından veya sabit telefon numarasından istediği ürünü kolaylıkla sipariş edebilmektedir. Sipariş edilen ürün kargoya verildikten sonra müşterilere sms yoluyla kargo takip numarası gönderilmekte, müşteri bu numarayı kullanarak kargosunun nerede olduğunu öğrenebilmektedir. Siteden alışveriş yapan müşterilere ödemede de çeşitli alternatifler ve kolaylıklar sunulmaktadır. Müşteri ödemeyi siteden kredi kartı ile yapabildiği gibi hesaba havale yoluyla da yapabilmektedir. Ayrıca kapıda nakit ödeme seçeneği de mevlidimvar.com’un müşterilerine sunduğu kolaylıklardan birisidir.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap