Tanıtım

Veri Kaybı Krizi Artık Çözümsüz Değil


Veri kaybı pek çok farklı nedenle başınıza gelebilir. Önemli belgelerinizi format atma, kazayla silme, sistem çökmesi ve benzeri nedenlerle kaybedebilirsiniz. Veri kaybı her ne kadar bir krizle sonuçlansa da, bu kriz çözümsüz değildir.

Veri kaybı yaşadığınızda yaptığınız ilk şey hızlı ve ücretsiz bir çözüm aramak olur. İşte bu çözümü size EaseUs Data Recovery Wizard sunar. EaseUs Data Recovery Wizard 11.9 ücretsiz sürümünü indirerek kaybettiğiniz tüm önemli dosyaları geri getirebilirsiniz. Üstelik bu dosyalarınızı hangi nedenle kaybettiğiniz ve hangi kayıt ortamında aradığınız fark etmez.

Kazayla Silme, Virüs Saldırısı, Sistem Çökmesi…

Bilgisayarınızda bulunan veriler pek çok şekilde kaybolabilir. Bunlardan bazıları kazayla silme, format atma, hard diskinizin hasar alması, virüs saldırısı, sistem çökmesi, kayıt ortamının bir parçasının kaybolması olabilir. Bunlar gibi daha pek çok kaza nedeniyle dosyalarınızı kaybedebilirsiniz. Bu durum hemen hemen herkesin bir kriz yaşamasına neden olur.

Verilerinizi kaybettiğiniz kayıt ortamı fark etmeksizin veri kurtarma yazılımını ücretsiz indirebilir ve hemen verilerinizi geri getirebilirsiniz. EaseUs Data Recovery Wizard 11.9 sürümünün Windows ve Mac sürümleri vardır. Hem masaüstü bilgisayarlarda hem de dizüstü bilgisayarlarda çalışabilir.

EaseUs Data Recovery Wizard 11.9 yazılımı ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızdaki, USB belleklerinizdeki, hard disklerinizdeki, SSD’lerdeki ve hatta dijital kameralarınızdaki kayıp verileri geri getirmeniz mümkündür.

EaseUs Data Recovery Wizard Nasıl Çalışır?

EaseUs Data Recovery Wizard yazılımını kullanmak çok kolaydır. Bu yazılım size veri kaybı anında yaşadığınız kriz durumlarında hızlı çözüm almanızı sağlar. İşte EaseUs Data Recovery Wizard yazılımını kullanmanız için izlemeniz gereken adımlar:

  1. EaseUs Data Recovery Wizard yazılımının uygun sürümünü (Windows/Mac) indirin.
  2. EaseUs Data Recovery Wizard yazılını bilgisayarınıza kurun.
  3. EaseUs Data Recovery Wizard yazılımını çalıştırın.
  4. Yazılımla kayıt ortamını tarayın.
  5. Kayıp verilerinize ulaşın!

Bilgisayarda virüs saldırısı ya da sistem çökmesi nedeniyle veri kaybetmeniz artık mümkün değil. Çünkü verilerinizi bu yazılımla geri getirmeniz mümkün. Üstelik her türlü hafıza kartında, USB bellekte ve hard diskte kaybettiğiniz tüm dosyalara, klasörlere, belgelere ulaşabilirsiniz.

Yazılımı ücretsiz indirmek için:
https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software-b.html

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.