Tanıtım

Vodafone Hediye Internet Kampanyaları


Her geçen gün daha da büyümeye devam eden Vodafone operatörü kullanıcılarına Vodafone bedava internet imkanları da sunmaktadır. Böylelikle müşterilerini memnun etmeyi başaran Vodafone’un bu kampanyalarından haberdar olmak için sizler de yazımızı dikkatli bir şekilde okuyabilir ve ardından da uygulamaya koyulabilirsiniz.

Yükle Harca Kazan

Vodafone’un meşhur kampanyalarından birisi de geleneksel yükle harca kazan kampanyası olmaktadır. Bu kampanya kapsamında sizler de BANANEVAR yazarak 4455’e herhangi bir ücret ödemeden mesaj gönderebilirsiniz. Mesaja cevap olarak sizlere bir seçenek sunulacaktır.

Bu seçenek ya 500 dakika ya da 1 GB internet olacaktır. Ayrıca teklifinizi Vodafone Yanımda mobil uygulamasından gerçekleştirirseniz bu durumda ekstra 1 GB hediye daha kazanmanız mümkün olacaktır.

Konu hakkında daha ayrıntılı bilgiyi ve Vodafone bedava internet nasıl yapılır konularını https://fenobu.com/vodafone-bedava-internet-nasil-yapilir adresinde bulabilirsiniz.

E-Faturaya Geçin

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık pek çok alanda e-fatura uygulamasına geçildi. İşte henüz bu uygulamaya geçmeyenler için Vodafone da teşvikler vermektedir. Bu kapsamda EFATURA yazıp boşluk bırakıp e-posta adresinizi ekleyerek 7000’a göndermeniz gerekmektedir.

Mesajınıza kısa süre içerisinde cevap gelecektir ve bu cevapta 15 gün boyunca geçerli toplam 1 GB hediye internet verildiği sizlere ifade edilecektir.

Uygulama İndirin ve İnternet Kazanın

Vodafone Yanımda mobil uygulamasını telefonunuza indirip ardından da S yazarak 7000’a gönderebilirsiniz. Bunun ardından uygulama içerisine girerek menünün sol tarafında yer alan ek paket al sekmesine tıklayabilirsiniz.

Bu tıklamanın ardından da 1 GB hediye internet sizin olacaktır. Vodafone bedava internet 2018 kampanyaları arasında bu kampanya halen geçerliliğini korumaktadır.

4.5G ile Kazanın

Hattınızı ve cihazınızı 4.5G’ye uyumlu hale getirmeniz durumunda sizler de bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kapsamda yapmanız gereken 4.5G yazarak 4545’e göndermektir. Ardından da hattınıza 2GB hediye internet tanımlanacaktır.

Bunun yanı sıra hattını 4.5G’ye uyumlu hale getiren kullanıcılar da ekstra 1 GB hediye internet de kazanabilirsiniz.

Ev İnterneti Vodafone Olanlara Büyük Fırsat

Evinde Vodafone Supernet bulunan kişiler de Vodafone ücretsiz internet kampanyaları kapsamında yer alabilir. Bunun için yapılması gereken ise bir Vodafone bayisine giderek yeni hat almaktır. Bu durumda 3 ay boyunca kullanabileceğiniz toplam 50 GB ücretsiz internete kavuşma imkanını elde edeceksiniz.

1 GB Kazanın

11 TL yükleme yapan, fatura ödeyen ya da paket yapan aboneler 1 GB internet kazanıyor. Bu interneti kullanma süreniz ise 5 gün. 5 gün sonunda kullanmadığınız internetler devretmeyeceği için hepsini kullanmanızı sizlere tavsiye ederiz.

Sizler de Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan yazılarımızı takip edebilirsiniz. Tamamen doğru ve güncel olan bu yazılarımız sayesinde sizler de ekstra masraflardan kurtulacak ve bedava internet kullanmanın tadına varacaksınız.

Öyle ki isterseniz sevdiklerinizin de bu kampanyalardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle onları da sevindirebilir ve büyük bir yükten kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.