YarnArt

YarnArt Markası Nedir ve Nerede Satılır?

1993 senesinde iplik üretim faaliyetlerinde bulunan bu marka, 2003 yılında işlerini bir araya toplayarak kendi markalarını ve fabrikalarını kurup YarnArt ismini almışlardır. Uzun yıllardır üretim yapan bu marka, günümüzde adı çokça bilinmekte ve müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Firmamız olarak da bizim de tercih ettiğimiz Yarnart markasını rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 YarnArt İp Nedir?

Sıklıkla amigurimu örgü türünde kullanılan, yumuşak ve rahat kullanımı sayesinde çok sevilen bir iplik türüdür. Bu iplik türünün müşterileri memnun eden yanı ise yıkandığı zaman herhangi bir zedelenmeye yahut tüy dökümüne rast gelinmemesidir.

Bu ip türlerine göre kendi işinizi belirleyip örgü dışında işler de yapabilirsiniz. Halı dokumada bu ip markası çok sıklıkla tercih edilmektedir. SMC Catania ip markası ile beraber YarnArt adlı markayı da alarak dokuma tezgahı ile harika işler çıkarabilirsiniz.

YarnArt İp Çeşitleri Nelerdir?

YarnArt Jeans: %55 oranında pamuğa sahiptir. Geniş skalası ve yumuşak dokusuyla tercih edilmektedir.

YarnArt Summer: Pamuk ve viskoz karışımı bir iplik türüdür. Yaza uygun renk skalasıyla dikkat çekmektedir.

YarnArt Flowers: Kendiliğinden renk geçişleri olan iplik türüdür.

YarnArt Jeans Crazy: Renk geçişleri olan bir iplik türüdür anca Flowers türüne göre daha sık renk geçişleri bulunan bir ipliktir.

YarnArt Begonia: %100 yüksek kaliteli pamuk içeriği ve biri açık diğeri koyu ton renk skalasıyla tercih edilen bir iplik türüdür.

YarnArt Harmony: Yünlü yapısı ve tonsürton şekilde seçkin renkler sunan bir iplik türüdür.

YarnArt Baby Cotton: %50 Pamuk ve %50 Akrilik yapısı ile kolay örgü sağlanmasıyla bilinir.

YarnArt Cotton Soft: %55 Pamuk içeriğine ve matlığa sahip olmasıyla bilinir ve bu özelliklere göre tercih edilir.

YarnArt Adore: Bebek için yapılan örgülerde tercih edilmektedir. İpin yapısı bilhassa bebek sağlığına zarar vermeyecek bir tüylenme önlemine sahiptir. Canlı renk skalasıyla da iyi işler çıkartabileceğiniz bir iplik türüdür.

YarnArt Mink: %100 Polyamid içeriğine sahip bir iplik çeşididir.

YarnArt Merino Bulky: Örgü işlerinizi daha çabuk bitirmeye yaramasıyla bilinmektedir. Kalın iplerine rağmen yumuşak ve tüylenme yapmayan bir yapıdadır. YarnArt Violet: Dantel işlerinde kullanılan iplik serisidir.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?