Tanıtım

Zeltiq Soğuk Lipoliz Nedir


Zeltiq Ankara Buket Yıldırım denildiğinde akla gelen ilk klinik şüphesiz ki Yıldırım’ın merkezidir. Sadece bölgesel incelme alanında da değil, medikal estetik denildiğinde yine aklınıza gelebilecek her alanda hastalarına hizmet sunan Dr. Buket Yıldırım, soğuk lipoliz uygulamasında da bir devrim yaratmaya devam ediyor.

Zeltiq Ankara kliniğimizde uygulanmakta olan ve soğuk lipoliz olarak da bilinen bölgesel inceme uygulamalarından biridir. Etkisi şüphesiz ki tek bir seansta kendini göstermektedir. Peki ama bu etkiler hemen görülür mü?

Tedavinin etkileri ne zaman görülür?

Zeltiq Ankara uygulamasında “Cryolipolysis teknolojisi” ile soğutulan yağ hücrelerinde genellikle 2 ya da 3 hafta içerisinde yapısal değişiklikler başlar. Fakat değişime uğrayan yağ hücrelerinin vücuttan tam olarak atılması için yine çok uzun olmasa da belirli bir zaman geçmesi gerekmektedir. Genellikle 3 hafta sonrasında tam etki gözlemlenirken hastalardan giden yağ oranı da yine ortalama%30 civarındadır.

Soğuk Lipoliz Ankara başta olmak üzere daha önce de söz ettiğimiz gibi birçok ilde yer alan özel kliniklerde ve özel hastanelerde hekimler tarafından uygulanabilmektedir. Peki ama bu etkili tedavi yöntemi için uygun olan adaylar kimlerdir? Herkes soğuk lipoliz uygulamasından güvenle yararlanabilir mi?

Soğuk lipoliz tedavisi için uygun adaylar kimlerdir?

Öncelikle bilinmelidir ki bu uygulama obez kişilerde etkisini göstermemektedir. Soğuk lipoliz uygulaması fazla kilolu olmayan ancak vücudun belirli bölgelerinde var olan bölgesel yağlanmaların giderilmesinde etkili olabilmektedir. Kısacası soğuk lipoliz Ankara kliniğimize geldiğinizde, spor ve diyete rağmen veremediğiniz fazlalıklarınızdan soğuk lipoliz sayesinde kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Doktor Buket Yıldırım her medikal estetik uygulamasında olduğu gibi soğuk lipoliz işlemi ile bölgesel incelme uygulamasında da bizzat kendisi hastaları ile birebir görüşmeler gerçekleştirme ve hastaları için en uygun olan tedaviyi kendilerine sunmaktadır. Sizler de soğuk lipoliz Ankara kliniğimize gelerek detaylı bilgi alabilir ya da www.drbuketyildirim.com’u tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.