blank

Antalya’da Araba Kiralama ve Rent A Car Firmaları

Antalya tatilinizde aile boyu araba kiralama hizmetimiz ile tatilin keyfini güvenli sürüşler ile taçlandırabilirsiniz. Arabanın size sağlayacağı farklı avantajlar ile özel bir tatil geçirebilirsiniz. İhtiyacınıza özel ve bakımı yaptırılmış araçları uçaktan iner inmez teslim ederiz. Araç kiralama ile zaman kaybı yaşamadan tatilinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı verilmektedir. Geniş araç filomuz içerisinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçerek seyahat öncesi rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Özellikle yoğun yaz günlerinde ve bayram tatillerinde önceden yer ayırtmanız son derece önemlidir. Firmamız her türlü ihtiyacınızı görmek için müşteri ilişkilerinde deneyimli ve aynı zamanda sektörde yaşanan gelişmeleri yakında takip eden personellerden oluşmaktadır. Ekiplerimizin görevi 24 saat kesintisiz olarak acil ihtiyaçlarınıza cevap vermektir.

Uygun Fiyata Yüksek Modelli Araç Kiralama

Firmamız dönemsel olarak yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin kaliteli hizmetlere en ekonomik fiyatlar ile sahip olmasını sağlamaktadır. Kendi aracınıza uzun yol bakımı yaptırarak kara yolculuğu yapacağınıza seyahatinize uçakla başlayarak havalimanı inişte aracınızı teslim alabilirsiniz. Veya aracınız seyahatiniz için uygun büyüklükte olmayabilir. Antalya’ya iş için geliyorsanız vakit kaybetmeden bayi ziyaretlerine başlayabilir ve yakın bölgelere de hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Ziyaretiniz tatil amaçlı ise aracınızı kiralayarak ailenizi gideceğiniz adrese kendi güvenceniz altında götürebilirsiniz. Araç kiralamak sizin için hem ekonomik olacak hem de zaman kaybetmeden tatile başlamanızı sağlayacaktır. Uluslararası misafirlerinizi karşılamak için ya da özel sürprizler için lüks araçlara ihtiyaç duyabilir veya lokal ziyaretleriniz için firmanız adına filo kiralama yapıyor olabilirsiniz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir bölgede hizmet vermektedir ve deneyimleri ile sektöre yön vermektedir. Araba kiralama hizmetlerimiz ile Antalya’da görmediğiniz, gezmediğiniz yer kalmaz. İstediğiniz yakıt türüne ait belirlediğiniz modeli seçebilir rezervasyonunuzu online olarak da yapabilirsiniz.

316930-208200-antalyarentacar-makaleiçi1

Yaz döneminde araç kiralamak isteyen müşterilerimizin araç donanımı hakkında yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir. Web sayfamız üzerinden kiralama yapmak istediğiniz aracın özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Araba kiralayacağınız mevsime uygun olacak ihtiyaçlara cevap verebilecek araçlar ile yolunuza konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz. Uzun yol yapacak ve yakın çevre gezilerine çıkacak müşterilerimizin az kullanılmış araçları tercih etmesini öneririz. Dönemsel olarak yaptığımız müşteriye özel kampanyalarımız sınırlı sayıda araç ile uygulanmaktadır. Ekiplerimiz

  • Günün her saati
  • Gecenin her saati
  • Ekonomik fiyatlar ile
  • Bir günlük ya da 1 aylık kiralamalar ile
  • Lüks araç filosu seçenekleri ile
  • Antalya’nın her ilçesinde ve
  • Acil durumlarda hizmet vermektedir.

316930-208200-antalyayivriminaremakaleici1

Aracınızı teslim almadan önce ekiplerimizin tavsiyelerini dikkate almanız ve varsa ek talepte bulunmanız önerilmektedir. Teslim alacağınız aracı kontrol etmeniz ve karşılıklı hakların korunabilmesi için sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Personelimiz müşteri odaklı hizmetlerde %100 memnuniyet sağlayabilmek için çalışırken ihtiyaçlarınıza uygun önerilerde de bulunacaktır. Adresimizi Antalya’daki danışma noktası olarak görmeniz ve gerekli bulduğunuz her durumda bizi aramanız yeterli olacaktır. Firmamız araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra transfer hizmetleri ile de sizlerin yanındadır. Ben tatile çıktım araba kullanamam diyorsanız sizi ve ailenizi alır sizin kadar güvenli şekilde konforlu araçlarımız ile gideceğiniz yere kadar götürürüz. Transfer taleplerinizde de acil hizmetlerimizle yanınızda olur 1 kişiden 15 kişiye kadar değişen araçlarımızla sizi adresinize teslim ederiz. Transfer hizmetlerimiz ile sizi sadece Havalimanından alıp uçağa bırakmaz dilediğiniz yakın çevre turlarında da size eşlik ederiz. Transfer hizmetimizden faydalanmak için www.merhabatransfer.com web adresimiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Yüce Rent A Car olarak En kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile vermek şirket prensiplerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır. Klimalı ve bakımlı araba kiralama hizmetlerimiz ile tam zamanında yanınızda olur ve araç iadelerini de istediğiniz adresten yaparız.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?